O nas

Jesteśmy grupą specjalistów, która powstała w odpowiedzi na oczekiwania klientów – to one są motorem naszych działań.

Rynek materiałów do aranżacji wnętrz potrzebował niebanalnych sposobów na dekoracje powierzchni. Tynki dekoracyjne pozwalają na tworzenie niepowtarzalnych rozwiązań i czegoś unikatowego. Dzięki nim każdy metr kwadratowy dowolnej powierzchni będzie dziełem sztuki.

Zastosowanie odpowiednich materiałów i technik nakładania pozwala odtworzyć stare struktury, klasyczne dekoracje ścienne, stworzyć imitacje struktur występujących w naturze (np. skał, minerałów, ziemi, drewna itp.), a także daje możliwość odtworzenia powierzchni występujących wokół nas takich jak beton architektoniczny czy zjawisko rdzy.

Oprócz tego podstawowego zarysu tynków dekoracyjnych tworzymy także własne autorskie techniki dekoracji powierzchni.

Pozwalamy sobie na artystyczne wariacje poprzez łączenie materiałów, struktur, technik nakładania, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć nieograniczoną ilość dekoracji oraz zrealizować potrzeby naszych klientów.

Poza autorskimi rozwiązaniami opieramy się także na technikach proponowanych przez takie marki jak: Oikos, Candis, Texturline, Rival i inne. Cenimy sobie ich materiały i głównie na nich pracujemy. Wykonywane przez nas tynki dekoracyjne są naszym materiałem eksportowym. Dzięki tym usługom staliśmy się firmą ogólnopolską, a nawet możemy pochwalić się współpracą z zagranicznymi pracowniami architektonicznymi.

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i instytucje oraz firmy. Chętnie podejmujemy współpracę z architektami, wykonawcami i firmami proponującymi ciekawe rozwiązania wnętrzarskie. Jesteśmy zespołem otwartym na nowe wyzwania, interesujące projekty i pomysłowe inicjatywy. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym tworzenie oryginalnych rozwiązań sprawi dużą satysfakcję.

Kompleksowe doradztwo i wykonastwo. Pytania? 501-385-519

Masz pomysł na swoją ścianę? My go zrealizujemy.

Podłogi betonowe dają nam nieograniczone możliwości w zdobieniu powierzchni.
Właściwie „ogranicza nas tylko wyobraźnia”. Potrzebny jest tylko pomysł i zdolne ręce do realizacji. Mamy jedno i drugie: specjalistów od artystycznej aranżacji powierzchni i artystów plastyków - wybitnych rzemieślników w swojej profesji. Posiadamy niezbędne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które ciągle udoskonalamy. W tworzeniu podłóg dekoracyjnych nigdy nie spoczniemy na laurach, ponieważ jest to dla nas dziedzina nieskończona, zmienna i ciągle rozwijająca się. My musimy być tacy sami.

więcej
STUDIO MOORE
ul. Skrajna 4
20-802 Lublin
Kontakt
Telefon. 501-385-519
e-mail: info@podlogibetonowe.pl
godziny otwarcia
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
projekt i realizacja: ibif.pl
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.