PORADY

Czy tynk dekoracyjny BETON jest lepiej zmywalny niż farby lub tapety?

Tynk dekoracyjny BETON, głównie wykonujemy z najwyższej jakości włoskich materiałów dekoracyjnych marki OIKOS. Firma OIKOS poprzez swoje trzydziestoletnie doświadczenie gwarantuje jakość produktów, których trwałość i zmywalność przewyższa zdecydowanie inne materiały ścienne dostępne na rynku.

Czy zdecydować się na tynk dekoracyjny BETON czy gotowe płyty betonowe?

Zdecydowanie polecamy wybór tynku dekoracyjnego imitującego BETON. Tynk dekoracyjny wykonujemy jako jedną z ostatnich prac wykończeniowych na budowie, zazwyczaj po pomalowaniu ścian i sufitów, po położenie schodów i podłóg, przez co możemy przystosować się do panujących warunków, uwzględnić bardzo często występujące nierówności architektoniczne, błędy wykonawcze oraz nietrafione pomysły związane z doborem materiałów.

Czy tynk dekoracyjny BETON waży więcej niż gotowe płyty betonowe?

Waga materiałów zastosowanych do wykonania 1m2 ściany wynosi około 4-5 kg, gdzie waga 1 m2 gotowej płyty betonowej wynosi około 40-50 kg. Stosowanie gotowych płyt betonowych w porównaniu do tynku dekoracyjnego, zdecydowanie obciąża ściany konstrukcyjne powodując pęknięcia, dylatacje oraz wady, które wpływają negatywie na wygląd oraz konstrukcję budynku.

Czy tynk dekoracyjny BETON można wykonać w kuchni lub w łazience?

Tynk dekoracyjny BETON, zawsze po wykonaniu odpowiedniego wzoru impregnujemy specjalistycznym bezbarwnym lakierem, który gwarantuje zmywalność oraz chroni ścianę lub sufit od ingerencji wody, płynów lub tłuszczów w pomieszczeniach typu: łazienka, kuchnia, garaż.

Czy tynk dekoracyjny BETON, możemy zastosować na elewacji?

Jak najbardziej polecamy i zachęcamy projektować, komponować tynki dekoracyjne imitujące beton na elewacjach zewnętrznych. Materiały marki OIKOS, które stosujemy do wykonywania prac dekoracyjnych na elewacjach posiadają odpowiednią jakość oraz przede wszystkim certyfikaty zewnętrzne.

Czy tynk dekoracyjny BETON można wykonać bez żadnych konsekwencji na kominku?

Tynk dekoracyjny BETON jest materiałem, który doskonale znosi wysoką temperaturę, osadzającą się sadzę oraz kurz.

Kompleksowe doradztwo i wykonastwo. Pytania? 501-385-519

Masz pomysł na swoją ścianę? My go zrealizujemy.

Podłogi betonowe dają nam nieograniczone możliwości w zdobieniu powierzchni.
Właściwie „ogranicza nas tylko wyobraźnia”. Potrzebny jest tylko pomysł i zdolne ręce do realizacji. Mamy jedno i drugie: specjalistów od artystycznej aranżacji powierzchni i artystów plastyków - wybitnych rzemieślników w swojej profesji. Posiadamy niezbędne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które ciągle udoskonalamy. W tworzeniu podłóg dekoracyjnych nigdy nie spoczniemy na laurach, ponieważ jest to dla nas dziedzina nieskończona, zmienna i ciągle rozwijająca się. My musimy być tacy sami.

więcej
STUDIO MOORE
ul. Skrajna 4
20-802 Lublin
Kontakt
Telefon. 501-385-519
e-mail: info@podlogibetonowe.pl
godziny otwarcia
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
projekt i realizacja: ibif.pl
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.